KnitPro Prym naturel rondbreinaalden sets

Materiaal: berkenhout

Soorten: verwisselbare rondbreinaalden

Maten: 4.0 - 4.5 - 5.0 - 6.0 - 7.0 - 8.0 - 9.0 - 10.0 mm

Kabels: 60 - 80 - 100 - 120 cm

EUR 79.00
Beschikbaarheid: Nog slechts 19 artikel(en) op voorraad
  • Koop 2 en meer voor EUR 75.00 voor elk
  • Koop 3 en meer voor EUR 68.99 voor elk

Deze set fijne rondbreinaalden is gemaakt in samenwerking tussen KnitPro en Prym, twee van de grootste merken op het gebied van breiaccessoires. De set draagt het kenmerk van het sterke gevoel voor kwaliteit en gevoel voor esthetiek en functionaliteit van beide merken.

De set bevat:

  • 8 maten: 4.0, 4.5, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 9.0, 10.0mm
  • 4 kabels, maat: 60, 80, 100, 120 cm
  • 8 kurken
  • 4 spansleutels
  • De set wordt geleverd met een zwarte en bruine behuizing met een doorzichtige plastic voorplaat

Bekijk hier al onze prachtige rondbreinaaldsets.

Bekijk hier ook ons aanbod sokkennaaldensets.

Auteursrecht Linde Hobby

Er zijn nog geen beoordelingen. Vertel ons als eerste wat u vindt.

Voeg recensie toe: