Sets rechte naalden
Ontdek onze vele rechte naalden van KnitPro, DROPS en andere merken. In ons gevarieerde aanbod vindt u naalden voor beginners, professionals en zelfs kinderen.
Elke maat of lengte heeft een specifiek gebruik, terwijl het materiaal van de naalden simpelweg afhangt van uw comfort, uw snelheid of uw voorkeuren.
Gekozen om aan ieders behoeften te voldoen
Iedereen zou een goed paar enkelpuntsnaalden moeten hebben. Vind jouw ideale paar(len) in onze brede selectie. De keuzes zijn eindeloos, we bieden naalden van metaal, bamboe, hout en kunststof van merken als KnitPro en Pony.
Op deze pagina vind je de perfecte naalden voor beginners, experts en zelfs kinderen. Elke maat en elke lengte heeft een ander nut, afhankelijk van uw projecten. Het kiezen van het materiaal voor de naalden moet gebaseerd zijn op uw voorkeuren, uw comfort en de snelheid waarmee u breit.
Geselecteerd rekening houdend met de behoeften van alle breiliefhebbers
Alle breiliefhebbers zouden een goed paar puntige breinaalden moeten hebben. Vind jouw perfecte paar (of paar) uit onze brede selectie. De mogelijkheden zijn eindeloos met onze naalden van metaal, bamboe, hout en kunststof van merken als KnitPro en Pony.
15% korting
15% korting