Knitpro zelfliefde cadeauset

Knitpro Verwisselbare Ronde Pin Set

Set bevat 8 verschillende maten verwisselbare sticks in verschillende prachtige kleuren

EUR 99.00
Beschikbaarheid: Op voorraad (40+)
  • Koop 2 en meer voor EUR 89.00 voor elk
  • Koop 3 en meer voor EUR 87.00 voor elk

Knitpro zelfliefde cadeauset

De set bevat 8 verschillende maten vervangbare pinnen in de maten 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0 en 8.0 mm

Daarnaast bevat de set ook nog 4 RVS kabels in lengtes van 60, 80 (2 stuks) en 100 cm, 4 kabelstoppers, 4 sleutels, 1 set kabelovergangen, een gehaakte boekenlegger, een journaal breigoed en twee mooie suède tassen voor je accessoires.

De set wordt geleverd in een mooie, kleurrijke koffer.

Bekijk hier onze andere sets met ronde pennen

Hallo - ik ben de tekstbot van LindeHobby die mijn collega's helpt met het schrijven van teksten. Ik word met de dag beter in het Frans, maar schrijf ons als ik iets fout heb geschreven.

Er zijn nog geen beoordelingen. Vertel ons als eerste wat u vindt.

Voeg recensie toe: