Sets rechte naalden

Ontdek onze vele rechte naalden van KnitPro, DROPS en andere merken. In ons gevarieerde aanbod vindt u naalden voor beginners, professionals en zelfs kinderen.

Elke maat of lengte heeft een specifiek gebruik, terwijl het materiaal van de naalden simpelweg afhangt van uw comfort, uw snelheid of uw voorkeuren.

Gekozen om aan ieders behoeften te voldoen

Iedereen zou een goed paar enkelpuntsnaalden moeten hebben. Vind jouw ideale paar(len) in onze brede selectie. De keuzes zijn eindeloos, we bieden naalden van metaal, bamboe, hout en kunststof van merken als KnitPro en Pony.

Bekijk hier onze paren enkelpuntsnaalden

EUR 2.46
EUR 3.51
Je bespaart: EUR 1.05
0 beoordelingen
0 beoordelingen
0 beoordelingen
EUR 34.73
EUR 49.61
Je bespaart: EUR 14.88
0 beoordelingen
0 beoordelingen
EUR 34.73
EUR 49.61
Je bespaart: EUR 14.88
0 beoordelingen
EUR 34.73
EUR 49.61
Je bespaart: EUR 14.88
0 beoordelingen
EUR 80.38
EUR 114.83
Je bespaart: EUR 34.45
0 beoordelingen
EUR 91.98
EUR 131.41
Je bespaart: EUR 39.43
0 beoordelingen
EUR 105.45
EUR 150.65
Je bespaart: EUR 45.20
0 beoordelingen
EUR 61.49
EUR 87.85
Je bespaart: EUR 26.36
0 beoordelingen
EUR 90.88
EUR 129.83
Je bespaart: EUR 38.95
0 beoordelingen
EUR 68.61
EUR 98.01
Je bespaart: EUR 29.40
0 beoordelingen
EUR 41.16
EUR 58.81
Je bespaart: EUR 17.65
0 beoordelingen
EUR 28.97
EUR 41.38
Je bespaart: EUR 12.41
0 beoordelingen
EUR 28.97
EUR 41.38
Je bespaart: EUR 12.41
0 beoordelingen
EUR 24.14
EUR 34.49
Je bespaart: EUR 10.35
0 beoordelingen
EUR 19.23
EUR 27.47
Je bespaart: EUR 8.24
0 beoordelingen
0 beoordelingen
0 beoordelingen

Op deze pagina vind je de perfecte naalden voor beginners, experts en zelfs kinderen. Elke maat en elke lengte heeft een ander nut, afhankelijk van uw projecten. Het kiezen van het materiaal voor de naalden moet gebaseerd zijn op uw voorkeuren, uw comfort en de snelheid waarmee u breit.

Geselecteerd rekening houdend met de behoeften van alle breiliefhebbers

Alle breiliefhebbers zouden een goed paar puntige breinaalden moeten hebben. Vind jouw perfecte paar (of paar) uit onze brede selectie. De mogelijkheden zijn eindeloos met onze naalden van metaal, bamboe, hout en kunststof van merken als KnitPro en Pony.