KnitPro Dag en Avond cadeauset

KnitPro verwisselbare rondbreinaaldenset

De set bevat 8 paar verwisselbare sticks van verschillende groottes in een gecombineerde zwarte en natuurlijke kleur

EUR 151.20
Beschikbaarheid: Op voorraad (40+)

De set bevat 8 paar verwisselbare naalden in de maten 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 5.5, 6.0, 7.0 en 8.0 mm

Daarnaast bevat de set ook 4 flexibele RVS kabels in lengtes van 60, 80 (2 stuks) en 100 cm, 4 kabelstoppers, 2 sluitsleutels, 1 set kabelverbinders en 4 houten knopen in het Day & Nite thema, evenals een zachte hoes voor de hele inhoud van de set.

De set wordt geleverd in een doos met op de voorkant een driedimensionale illustratie die doet denken aan de prachtige nachtelijke hemel.

Ontdek hier ons volledige assortiment rondbreinaaldsets.

Bekijk hier ons assortiment KnitPro naalden.

Auteursrecht Linde Hobby

Er zijn nog geen beoordelingen. Vertel ons als eerste wat u vindt.

Voeg recensie toe: